reklama
Naša ponuka nehnuteľností
Filter nehnuteľností
reklama

Byty Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok, Horná Potôň, okr. Dunajská Streda

Cena:26 550,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Horná Potôň
Kategória:Pozemky
Vodovod:pri pozemku
Elektrina:pri pozemku
Plyn:pri pozemku
Kanalizácia:pri pozemku
Plocha pozemku:590 m2
Šírka pozemku:0 m

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Byty Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok na RD, Horná Potôň, okr. Dunajská Streda.

Výmera 590 m2, pozemok v intraviláne obce, všetky IS pri pozemku. Na predaj sú aj ďaľšie pozemky, sumár viď na ortomape v prílohe.

Obec má vybudovanú infraštruktúru,  k jej prednostiam možno zaradiť kompletne vybudovanú plynovodnú sieť, verejné osvetlenie, káblovú televíziu a telekomunikačnú infraštruktúru. Sakrálnu architektúru reprezentuje klasicistický evanjelický reformovaný kostol z r. 1816.V obci je k dispozícii kultúrny dom, knižnica s počtom 11 000 knižničných jednotiek, divadelná sála  kapacitou 350 miest, telocvičňa a dve športové ihriská. Služby zastupuje pošta, kadernícky salón, kozmetika, pedikúra – manikúra, poradenské kancelárie v oblasti informačných technológií, ekonomiky, účtovníctva, salón pre psov a tiež pestrá škála drobných remesiel. Obchodnú sieť v Hornej Potôni reprezentujú viaceré predajne zmiešaného a nepotravinárskeho tovaru, zariadenia na opravu a údržbu motorových vozidiel a pohostinské odbytové strediská.

Na svoje si prídu aj rybári, len  v 2 km vzdialenej obci Michal na Ostrove sú dve 1,2 ha rybníky s peknou rybnou reštauráciou.

Do Bratislavy je cca 35 km, do Dunajskej Stredy 12 km. Len 8 km od obce je SLOVAKIA RING, profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého súčasťou je prvý národný automotodróm disponujúci homologizáciou medzinárodnej automobilovej federácie (FIA)

Cena: 26.550,- Euro (45,-Euro / m2).

Možnosť kúpy cez HU. Voľný kúpou.

Kontakt: Mgr. Erika Polláková

Mobil : 0944 389 071

email: erika.pollakova@3000.sk

www.3000.sk

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Erika Polláková
Telefón:0944 389 071
E-mail:3000-ZVNC-3000.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.